Takk for 17. mai!

Veldig mange bidro til at årets 17. mai likevel ble innholdsrik.Klikk for stort bilde 

- Sola fikk igjen vist seg fra sin beste side med latter, glede og aktivitet i hele kommunen. 17. mai-komitéen vil gjerne takke alle som bidro til å skape en litt annerledes feiring sammen, på avstand. Takk til alle familier, nabolag og personer som arrangerte flotte feiringer hjemme. Takk for de mange små lokale barnetog til stor glede for liten og stor, sier Anne Marie Lund, leder av 17. mai-komitéen 2020. 

- Takk til alle som arrangerte digitale aktiviteter og sendte hilsener. Takk til alle lag, foreninger, speiderne og kulturskolen som alltid stiller opp. Takk til alle som kjørte i bilkortesje og båtkonvoi, og alle solabuer som hadde stilt seg opp langs ruten med flagg og heiarop. Takk til menigheten for festandakt. Takk til korpsene som spiller for oss tidlig og sent. Takk til alle dere i Sola som bidro til at vi fikk en flott feiring av nasjonaldagen. Vi gleder oss til neste år!

PS: Fikk du ikke med deg festsendingen fra Sola kulturhus, med høydepunkter fra dagen? Den kan du se her.